Metoda DKO, czyli 100% gwarancji na wszystko

Metoda DKO, czyli 100% gwarancji na wszystko

Metoda Dariush-Keshe-Osho (DKO) bazuje na wielofazowym ciągłym i modularnym dostrajaniu kwantowych przepływów plazmy neutrin z dwupunktu oraz naszej aury, czyli informacyjnego pola quasi-grawitacyjnego duszy, emocji, ciała fizycznego oraz awatarów psychogenealogicznych i dianetycznych (dziedzictwo homeopatycznej przeszłości pokoleń zapisane w DNA podświadomości).

Matryce energii i pola strun plazmowych synchronizują się i przez to wchodzimy w stan znany do tej pory głównie szamanom oraz joginom, czyli nirwany i stanu pozacielesnej incepcji bytów. System posiada samoistne pole magnetyczne wynikające z ustaleń mechaniki kwantowej oraz neronauki – splątanie kwantowe neuronów lustrzanych.Dowiedziono naukowo na uniwersytecie w Kützenbächel (prof. Łazarieff), że zaledwie dwa półgodzinne seanse tygodniowo kompletnie oczyszczają ciało, umysł, duszę i osobnicze pole informacyjne, ingerując w DNA, modyfikując chromosomy oraz molekuły chorobowe i dostrajając nas do wibracji pozytywnych sprzężonych z ruchem wirującym jądra Ziemi oraz Galaktyki.

Po dziesiątkach lat prób wizjonerscy i genialni twórcy metody, Dariush (PL), Keshe (IRA) oraz Osho (IND), skonstruowali sekwencjoner nirwanistyczny składający się z 3 widocznych na zdjęciu i opatentowanych w 32 krajach (!) elementów:

– kasku soczewkowania sprzężonych kwantowych pól informacyjno-grawitacyjnych; po bokach widoczne bazujące na projektach Nicoli Tesli wychwyty energii termo emocjonalnej (stąd czarna barwa)

– solenoidu owijanego wokół ciała (charakterystyczny pomarańczowy przewód); wykonany z kryształów górskich w takt wibracji tybetańskich mis oraz pieśni apaczańskich szamanów rytuału przejścia; działa jako klatka Faradaya na wszystkie pola intrudujące jaźń

– emitera plazmy na bazie aminokwasów generujących transtelekinezę (CHONS); widoczny po prawej stronie, z żółtym wzmacniaczem falowym.

Pomimo hord prawników nasyłanych przez korporacje medyczne chcące zdusić to rewolucyjne urządzenie w zarodku, działający egzemplarz jest już dostępny dla ludzkości! Szybko, tanio, dobrze. Właśnie otwarto pierwszy gabinet w Polsce!

PS jakże małej wiary i wiedzy trzeba być człowiekiem, by na zdjęciu zauważyć jedynie kogoś z garnkiem na głowie, owiniętego przedłużaczem od kosiarki i żółtą lampką nocną na krześle. Jakże żal takich ludzi!! Niech sobie chorują gotując się w swojej nienawiści i splątanych niskich wibracjach. Ty nie musisz! Różnica między zdrowiem i chorobą, to wybór! Twój wybór!

Postaw na siebie!

PPS To mój intelektualny protest-song. Jego skuteczność będzie taka, jak wszystkich protest-songów, czyli niemal żadna. Ale dla samego śpiewającego ma jednak znaczenie fakt zaśpiewania.

Previous Dwie rewolucje: AI + badania DNA
Next Jak trwoga, to do lidera - LinkedIn Local Virtual

Powiązane wpisy

Komunikacja

Nie zaśmiecaj LinkedIn; cz. 2. Po co tutaj jestem?

Powyższe pytanie zadaj samemu sobie. Po co jestem w LinkedIn? Prosto, krótko i konkretnie ZAPISZ swoje 2 powody. Dwa podpunkty. Każdy ma się zmieścić w jednym wierszu. Bez żadnych ogólnikowych

Komunikacja

Mega wzrusz Endriu, cz.4, Opary Hajeru

KSIĄŻKA Dariusz Użycki, „Czy jesteś tym, który puka?” dostępna TUTAJ (link)   W sumie to Endriu nawet lubił dawać ze sceny te pałerspicze do tłumów. Fejm jest, kasa się zgadza

Komunikacja

Otwierasz okno i krzyczysz? Okazuje się, że tak…

Jak bumerang wraca temat, czy umieszczanie w w mediach społecznościowych (szczególnie w LI) informacji typu „Byłem tam / jestem tu / jadę tam / dostałem dyplom / zaraz dostanę dyplom”