Warsztaty UUU&U, czyli UberUndUnterbewusstsein

Warsztaty UUU&U, czyli UberUndUnterbewusstsein

UNIKATOWE WARSZTATY WEJRZENIA W SIEBIE

Jedyny taki na świecie warsztat ultrahipermedytacji na bazie remorthalingu w starożytnym miejscu mocy. Trzy dni najgłębszych przeżyć i docierania do swoich ukrytych nieznanych neuroblokad na poziomie DNA i RNA UUU (UberUndUnterbewusstsein).

Pierwszego dnia przeżyjesz oczyszczanie rewitalizacyjną energią kosmicznego wiru neurokwantowego biopola szóstego poziomu. To zdejmie z Twojego umysłu kajdany wpajanych przez tysiące lat i miliardy ludzkich oraz pozaziemskich przodków przekonań przenoszonych polem energii myśli i kodowanych w mRNA nukleotydów szyszynki (i innych wędlin oraz jelit).

Drugiego dnia zanurzysz się w nirwanistycznym wodospadzie wysokich wibracji i wykonasz trzy podskoki kwantowe uwieńczone kwantowym przysiadem. Nastąpi głęboka transformacja Twojej jaźni. Dotrzesz do pokładów głębszych niż te z Kronik Akaszy Gryczanej i otworzy Ci się trzecie oko, dzięki któremu uzyskasz wgląd w głębię siebie aż po jądro wszechrzeczy. Dotrzesz tam, dokąd nawet Jung Karol XII Gustaw nie zdołał dotrzeć.

Trzeciego dnia odejdzie z Ciebie wszystko, co nie działa, pojawi się wszystko, co działa, a Ty poczujesz cudowna lekkość bycia energią swobodnie poruszającą się w kosmosie uniwersum możliwości. Będziesz mogła/mógł wszystko, łącznie z byciem wszystkim. Do tego jednocześnie..

Ponieważ także zgłodniejesz po trzech dniach postu, w cenie kursu masz zniżkę na jedyny w swoim rodzaju ekskluzywny posiłek w postaci nasączania się energią słoneczną na indywidualizowanych ergonomicznokwantowych neuromateracach opracowanych specjalnie na potrzeby naszych warsztatów! W skład posiłku wchodzą też liście miłorzębu do żucia i zaciągania się.

Dostaniesz do tego spersonalizowany Amulet Bogactwa, Miłości i Odporności na Wszawe Języki Bliźnich (plus dwa darmowe doładowania on-line wysokimi wibracjami w ciągu roku po szkoleniu!!). Już teraz wykreuj swoją przyszłość i kliknij, kliknij, kliknij…

PS czwarte „U” w Warsztaty UUU &U to od nazwiska autora, po wieczne czasy oby żył wiecznie.

PPS Warsztaty UUU &U osiągają maksimum skuteczności w kombinacji z równoległym stosowaniem metody DKO, czyli Dariush-Keshe-Osho (LINK).

Previous Intuicja: człowiekowi wolno, a AI nie?!
Next Niedoszłego klienta historia prawdziwa

Powiązane wpisy

Inne

Strzał we własną stopę jako cel biznesowy?

Mój zasadniczy cel współpracy z liderami można określić jako biznesowy strzał w stopę. Ten cel charakteryzuję krótko i otwarcie już na etapie wstępnych rozmów i podejmowania decyzji. Brzmi następująco: „Masz

Inne

Wywiad w hrpolska.pl, harmonia w życiu

KSIĄŻKA Dariusz Użycki, „Czy jesteś tym, który puka?” dostępna TUTAJ (link)   Wywiad opublikowany na stronie www.hrpolska.pl 22 maja 2018r.  Jak przejść przez życie własną drogą i dokonywać własnych wyborów?

Inne

Reniferowanie! Tak, to nowe pojęcie

RENIFEROWANIE! To jest to Niech sobie morsy morsują, a ja reniferuję i tyż piknie. Sami zresztą popatrzcie, jakie morsy są… hmm… ponadwymiarowe w pasie, ciężkie, tłuste i powolne, a jakie