Warsztaty UUU&U, czyli UberUndUnterbewusstsein

Warsztaty UUU&U, czyli UberUndUnterbewusstsein

UNIKATOWE WARSZTATY WEJRZENIA W SIEBIE

Jedyny taki na świecie warsztat ultrahipermedytacji na bazie remorthalingu w starożytnym miejscu mocy. Trzy dni najgłębszych przeżyć i docierania do swoich ukrytych nieznanych neuroblokad na poziomie DNA i RNA UUU (UberUndUnterbewusstsein).

Pierwszego dnia przeżyjesz oczyszczanie rewitalizacyjną energią kosmicznego wiru neurokwantowego biopola szóstego poziomu. To zdejmie z Twojego umysłu kajdany wpajanych przez tysiące lat i miliardy ludzkich oraz pozaziemskich przodków przekonań przenoszonych polem energii myśli i kodowanych w mRNA nukleotydów szyszynki (i innych wędlin oraz jelit).

Drugiego dnia zanurzysz się w nirwanistycznym wodospadzie wysokich wibracji i wykonasz trzy podskoki kwantowe uwieńczone kwantowym przysiadem. Nastąpi głęboka transformacja Twojej jaźni. Dotrzesz do pokładów głębszych niż te z Kronik Akaszy Gryczanej i otworzy Ci się trzecie oko, dzięki któremu uzyskasz wgląd w głębię siebie aż po jądro wszechrzeczy. Dotrzesz tam, dokąd nawet Jung Karol XII Gustaw nie zdołał dotrzeć.

Trzeciego dnia odejdzie z Ciebie wszystko, co nie działa, pojawi się wszystko, co działa, a Ty poczujesz cudowna lekkość bycia energią swobodnie poruszającą się w kosmosie uniwersum możliwości. Będziesz mogła/mógł wszystko, łącznie z byciem wszystkim. Do tego jednocześnie..

Ponieważ także zgłodniejesz po trzech dniach postu, w cenie kursu masz zniżkę na jedyny w swoim rodzaju ekskluzywny posiłek w postaci nasączania się energią słoneczną na indywidualizowanych ergonomicznokwantowych neuromateracach opracowanych specjalnie na potrzeby naszych warsztatów! W skład posiłku wchodzą też liście miłorzębu do żucia i zaciągania się.

Dostaniesz do tego spersonalizowany Amulet Bogactwa, Miłości i Odporności na Wszawe Języki Bliźnich (plus dwa darmowe doładowania on-line wysokimi wibracjami w ciągu roku po szkoleniu!!). Już teraz wykreuj swoją przyszłość i kliknij, kliknij, kliknij…

PS czwarte „U” w Warsztaty UUU &U to od nazwiska autora, po wieczne czasy oby żył wiecznie.

PPS Warsztaty UUU &U osiągają maksimum skuteczności w kombinacji z równoległym stosowaniem metody DKO, czyli Dariush-Keshe-Osho (LINK).

Previous Intuicja: człowiekowi wolno, a AI nie?!
Next Niedoszłego klienta historia prawdziwa

Powiązane wpisy

Inne

Indeks Ksiąg Nakazanych, cz.31, Noll, Jung

R. NOLL, KULT JUNGA, vis-à-vis etiuda Dla wielu Jung to nieomalże obiekt kultu z poziomu guru sekty (bywa, że i bez tego „nieomalże”). Dla innych, czasem tych samych, jest mistykiem,

Inne

ZAMÓW KSIĄŻKĘ LUB E-BOOK

Uwaga! Książka „Czy jesteś tym, który puka?” dostępna zarówno w formacie papierowym (zapach druku, szelest kartek…), jak i w formacie e-book (szum elektronów, zapach tranzystorów). ZAMÓW TUTAJ – KLIKNIJ  

Inne

Indeks Ksiąg Nakazanych, cz.15, Sokal, Bricmont

A.SOKAL, J.BRICMONT, MODNE BZDURY, Prószyński i S-ka Wielu przedstawicieli nauk humanistycznych odczuwa dyskomfort niejednoznaczności stosowanych pojęć i konieczność poruszania się w szarej strefie domysłów. Jedni to akceptują stosując jednocześnie zasady