Podcast Radio Wnet

Podcast Radio Wnet

LINK do ciekawej rozmowy w Radio Wnet. Na żywo, ciemnym rankiem, w czwartek stycznia dziewiętnastego, dwóch Panów wzięło mnie w obroty: Wacław Pokrzywnicki i Paweł Salach. Motywem przewodnim była moja nowa książka „Wiesz, kim jestem!”.

Umówiliśmy się na kompletnego żywca, czyli nie znałem pytań ani skojarzeń i… sami posłuchajcie jak ciekawie meandrowały umysły moich szacownych gospodarzy. Musiałem się nieźle nagimnastykować rozumem, co akurat lubię bardzo.

To spotkanie przyniosło mi też dodatkową ogromną wartość: Paweł Salach opowiedział mi, jak zaczął uczyć młodzież poznanych z mojej książki zasad komunikacji Grice’a (na przykładach) i z jak żywym oddźwiękiem się to spotkało i na jak podatny grunt to padło (!). Okazuje się, jak można i trzeba docierać z tak ważną i przydatną wiedzą do młodzieży. Coś wspaniałego. Szkoda, że akurat ten fragment rozmowy był czysto osobisty i zaistniał już poza nagraniem.

LINK do rozmowy TUTAJ (kliknij).

Zapraszam tym bardziej, że… rozmowę ilustrują trzy ważne dla mnie piosenki, które pozwolono mi zaproponować, ha!

Previous Zapomniany scenariusz: co TY byś zrobił?

Powiązane wpisy

Wideo

PODCAST: Scenariusze Kariery. Grudzień 2022

OMAWIANĄ KSIĄŻKĘ MOŻESZ ZAKUPIĆ TUTAJ (LINK) PODCAST z moim udziałem, zapraszam. Pani Agnieszka Jurkowska zaprosiła mnie do swojego podcastu SCENARIUSZE KARIERY. Odcinek nr 59. Niech numerolodzy odczarują znaczenie tej liczby,

Wideo

Słucham Gadam, rozmowa 3, wersja audio

Czy kraina „jak-będę-mieć-więcej-czasu” istnieje? Obawiam się, że nie… Do rozmowy na ten temat zaprosiła mnie p. Kamila Goryszewska w swojej cyklicznej audycji Słucham Gadam. Czy w związku z tym czasem

Wideo

Czy jesteś tym, który puka? – spotkanie dyskusyjne

W poniedziałek 21 maja 2018 odbyło się spotkanie dyskusyjne na bazie książki „Czy jesteś tym, który puka?”. Na scenie znalazły się dwie osoby: Dariusz Użycki, autor oraz Artur Kucharski, prowadzący.