Darku, znów rozwaliłeś system!
8 maja 2018 3142 wyświetleń

Darku, znów rozwaliłeś system!

KSIĄŻKA Dariusz Użycki, „Czy jesteś tym, który puka?” dostępna TUTAJ (link)

 

„Darku, znów rozwaliłeś system! Gratuluję pierwszego miejsca i oceny 5,0 za umiejętność występowania” – taką wiadomość właśnie dostałem od organizatorów konferencji II Shared Service (in) Center (Blue Business Media).

Rzecz o tyle dla mnie cenniejsza, że… rok temu było tak samo. Wszyscy uczestnicy wypełniający ankietę ocenili mnie na 5 w skali 1…5. W przyszłym roku strach będzie wystąpić, żeby nie zepsuć. Zwolnienie lekarskie murowane :-).

Oba te tak wysoko i jednomyślnie ocenione wystąpienia dotyczyły przywództwa. W tym roku temat brzmiał „Czy będą stali za Tobą, gdy się obrócisz?”. Utrwaliłem materiał w postaci krótkiego artykułu, który żyje już własnym życiem, tzn. ma bardzo dużą i wciąż rosnącą liczbę otwarć. Nadałem mu jednocześnie nieco bardziej prowokacyjny tytuł:

„Dlaczego ludzie mieliby chcieć za Tobą pójść?”

Zapraszam do lektury. Na końcu czeka na Ciebie niespodzianka.

Previous Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej?
Next Turkus to jeszcze biznes, czy już religia? CZĘŚĆ III

Powiązane wpisy

Inne

Czy coaching jest dla każdego?

W poprzednim artykule dotyczącym coachingu (Coaching – dokąd doszliśmy?) zająłem się aktualnym statusem profesji w Polsce. Pozwoliłem sobie wyrazić zaniepokojenie zauważanym przeze mnie procesem systematycznej dewaluacji tego pojęcia. Z jednej

Inne

Wyprawa DOM de Mischabel 2018

Trudno o lepszy prezent – właśnie dzisiaj Arkadiusz piątek zmontował materiał podsumowujący wyprawę w masyw DOM. Co tu mówić, na kilka minut trzeba wygodnie zasiąść i oglądać. Czipsy i cola

Inne

Jestem bardem w Twoim zamku: Połączone Sztuki Walki

To artykuł z serii autorefleksyjnej. Tym razem dosyć osobisty, więc jednak umieszczam go w kategorii „Inne”. Wierzę, że może być przydatny, bo ilustruje konkretny tok myślenia i wewnętrzne rozważania, kim