Top 10 „Głosów LinkedIn PL” – jestem :-)

Top 10 „Głosów LinkedIn PL” – jestem :-)

Redakcja www.seewidely.com oraz (osobiście p. Marcin P. Stopa) ogłosiła wyniki swoich badań Top 10 LinkedIn. Celem było sprawdzenie, jakie osoby wnoszą największą wartość swoimi tekstami na tym portalu w Polsce. Mam zaszczyt znaleźć się w „dziesiątce wspaniałych”. Dziękuję! Przede wszystkim odbiorcom, którzy zechcieli oddać swój głos. Oto pełny komunikat:

 

„Mamy przyjemność ogłosić wyniki NAJWAŻNIEJSZYCH TOPOWYCH GŁOSÓW LINKEDINA W POLSCE.

Jak z tak wielu wybraliśmy najważniejsze? W pierwszym etapie poprosiliśmy użytkowników LinkedIna, aby w poście oddali głosy (poprzez komentarz lub polecenie) na artykuły, które sami uważają za najważniejsze. Z wszystkich głosów wybraliśmy kilkanaście osób, które uzyskały najwięcej punktów. Kolejnym etapem była jakościowa analiza i ocena merytoryczna aktywności, postów i artykułów. Dzięki opracowanym wskaźnikom braliśmy pod uwagę dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, skłanianie do refleksji, oddziaływanie na postawy, przekazywanie umiejętności i wiele innych. Dzięki tak obszernej analizie wyłoniliśmy 10 osób, które swoimi publikacjami i aktywnościami wywołują na polskojęzycznym LinkedIn największy wpływ, są to (kolejność alfabetyczna):

Michał Bielewicz

Jakub Iciaszek

Tomasz Kolasiński

Rafał Liebrecht

Dagmara Pakulska

Marcin Rutecki

Olga Słobodzian

Grzegorz Turniak

Dariusz Użycki

Bartek Ziemiański

 

Koniecznie dodaj ich do obserwujących, by być na bieżąco z publikacjami. Zapoznaj się z najważniejszymi według nich tekstami, które opublikowali w ostatnim roku, a znajdziesz je w naszym magazynie: www.seewidely.com/repost „

Previous Dostałem Oskara na MBA-SGH :-) !
Next Etyka w biznesie - co na to matematyka...

Powiązane wpisy

Inne

Wywiad w hrpolska.pl, harmonia w życiu

KSIĄŻKA Dariusz Użycki, „Czy jesteś tym, który puka?” dostępna TUTAJ (link)   Wywiad opublikowany na stronie www.hrpolska.pl 22 maja 2018r.  Jak przejść przez życie własną drogą i dokonywać własnych wyborów?

Inne

Czy coaching jest dla każdego?

W poprzednim artykule dotyczącym coachingu (Coaching – dokąd doszliśmy?) zająłem się aktualnym statusem profesji w Polsce. Pozwoliłem sobie wyrazić zaniepokojenie zauważanym przeze mnie procesem systematycznej dewaluacji tego pojęcia. Z jednej

Inne

Wolisz myśleć i działać, czy temperować ołówki?

Natknąłem się w LinkedIn na frapującą opinię: „Pracownik pozbawiony możliwości podejmowania ważnych decyzji zaczyna uważać za ważne te decyzje, które zezwala mu się podejmować. Zaczyna dbać o odpowiednią rejestrację dokumentów.