
5,0 w skali 1…5, czyli sukces wystąpienia o przywództwie
Jeśli sami się nieco nie pochwalimy, to świat tego nie zrobi (bo niby dlaczego by miał?). No to się trochę pochwalę, tym bardziej, że sukces niecodzienny :-).
Moje 10-minutowe wystąpienie dotyczące przywództwa na zakończenie dwudniowej konferencji Forum SSC 2017 zostało ocenione przez uczestników na 5,0 w skali 1…5. Oznacza to, że wszyscy słuchacze zgodnie dali maksymalną liczbę punktów. A słuchaczy było kilkudziesięciu. Serdecznie za to dziękuję! Tym bardziej, że bez ich aktywnego uczestnictwa podczas całej konferencji nie osiągnąłbym na jej zwieńczenie takiego stanu koncentracji i natchnienia. Bo wystąpienie, jak to u mnie, było połączeniem przemyślanej struktury z improwizacją „na temat”. Napisałem też „zwieńczenie”, bo miałem zaszczyt prowadzić konferencje przez pełne dwa dni.
Dodatkowo oficjalny komunikat:
„…było nam niezmiernie miło Cię gościć podczas pierwszej edycji Forum SHARED SERVICE (in) CENTER. Chciałabym bardzo podziękować za to, że zgodziłeś się uświetnić swoją obecnością nasze spotkanie i je doskonale poprowadzić. Doświadczenie, którym dodatkowo się podzieliłeś, buduje prawdziwą wartość tego Forum! OGROMNE dzięki!
Jest mi tym bardziej miło, że Twoje wystąpienie na zakończenie okazało się najlepszym wystąpieniem w toku całego Forum (a nawet w historii naszych spotkań jeśli spojrzeć na okrągłą piątkę za sposób prezentowania – co jest ewenementem i osobiście pierwszy raz spotkałam się z tak wielką jednomyślnością Uczestników. Wielkie naprawdę wielkie gratulacje!!!
Ocena za prowadzenie Forum – Dariusz Użycki:
- Poziom merytoryczny 4,68
- Umiejętność prowadzenia: 4,63
Najwyżej ocenione wystąpienie – Dariusz Użycki
Kontakt z ludźmi – niedoceniany aspekt przywództwa – praktyczne wskazówki do zastosowania od zaraz
Średnia 4,97 (temat: 4,94; wystąpienie: 5,0)”
Powiązane wpisy
Wolisz myśleć i działać, czy temperować ołówki?
Natknąłem się w LinkedIn na frapującą opinię: „Pracownik pozbawiony możliwości podejmowania ważnych decyzji zaczyna uważać za ważne te decyzje, które zezwala mu się podejmować. Zaczyna dbać o odpowiednią rejestrację dokumentów.
Co liderki zrobiłyby inaczej zaczynając od nowa?
Kilka lat temu miałem zaszczyt przeprowadzić kwestionariusz rynkowy wśród polskich menedżerek. Piszę o zaszczycie, gdyż towarzystwo moich partnerów było niezwykle zacne: PWNet (Polish Professional Women Network), PwC, White & Case
Czy coach powinien się na czymkolwiek znać?
Kto to jest coach? Ostatnio wyczytałem coś w stylu, cytuję z pamięci, że coach to osoba coachująca klientów stosując techniki coachingowe i mająca coachingowe certyfikaty. Magia. Jak u Lema z