Chce się żyć! Teraz nawet bardziej!

Chce się żyć! Teraz nawet bardziej!

Generalnie chce mi się żyć bardzo. Dzięki genom, wychowaniu i autorefleksji wiodę żywot dobry i świadomy. Ale… są takie chwile, gdy chce mi się żyć jeszcze bardziej! Dzisiaj jest taka chwila.

Słuchacze V kohorty MBA-SGH wręczyli mi na uroczystym zakończeniu studiów wyróżnienie za „Najlepszą zawartość praktyczną kursu” :-). To wyjątkowy kurs, bo rozbity aż na trzy semestry. Dzięki temu bierzemy razem udział w długiej, burzliwej i pełnej wyzwań podróży. Lekko nie jest, bo… nie ma być. Wszyscy dotarli do końca, a jakże każdy z nich inny od tego, co zaczynał…

Dziękuję, to wzruszające.

PS

A takiej treści e-mail dostałem na drugi dzień. Nic dodać, nic ująć – chce się żyć i warto żyć!

Darku, bardzo Ci dziękuję za wskazanie drogi. Dziś jestem w zupełnie innym miejscu i zawodowo i prywatnie. Dzięki temu, że założyłam własną firmę, zawalczyłam o duże kontrakty z gigantami – [nazwa1, nazwa2, nazwa3, nazwa4], realizuję się w 100% zawodowo, ale też pracuję by żyć, a nie odwrotnie. Mam czas na zwiedzanie świata! Dzięki i do zobaczenia, XXX. 

Previous Czy MBA wpływa na styl zarządzania ludźmi?
Next Zaskoczenie i story w prezentacji, Użycki w kajdanach...

Powiązane wpisy

Darku, znów rozwaliłeś system!

KSIĄŻKA Dariusz Użycki, „Czy jesteś tym, który puka?” dostępna TUTAJ (link)   „Darku, znów rozwaliłeś system! Gratuluję pierwszego miejsca i oceny 5,0 za umiejętność występowania” – taką wiadomość właśnie dostałem

Inne

Wystąpienie – scenariusze rozwoju AI/SI

W dniu 6 czerwca 2019 miałem zaszczyt wystąpić na dorocznej konferencji Credit Risk 2019. Organizatorem był Polski Instytut Credit Management (PICM), a jej miejscem Kraków. Jednym z istotnych wątków była

Co liderki zrobiłyby inaczej zaczynając od nowa?

Kilka lat temu miałem zaszczyt przeprowadzić kwestionariusz rynkowy wśród polskich menedżerek. Piszę o zaszczycie, gdyż towarzystwo moich partnerów było niezwykle zacne: PWNet (Polish Professional Women Network), PwC, White & Case

15 komentarzy

 1. Darku,
  Dziękuję Ci za ten „krew, pot i łzy”, które obiecałeś nam już na pierwszych zajęciach i bardzo skrupulatnie pilnowałeś, aby słowa dotrzymać…. Lekko nie było, ale jakże fascynująco. Dzięki wielkie! To wyróżnienie mogło trafić tylko w Twoje ręce. :)))

  • Dziękuję :-). Także za zrozumienie, że „krew, pot i łzy” wylane na poligonie, to znacznie mniej „krwi, potu i łez” na prawdziwym polu walki :-). A przed Tobą już tylko prawdziwy świat, który pora wziąć w swoje ręce :-). Do zobaczenia!

     • Sylwia Ozga
      Luty 12, 22:55

      Naprawdę? Hmm… a ja spodziewałam się czegoś mniej oczywistego… nie wiem jak:
      „My Valhalla Rising by DU. Every life is with the death sentence/Find what you love and let it kill you” Na przykład🤓
      albo
      “Passport to Valhalla, where the brave live forever. Honor & self-reflection are our code, death is our reward.” 🤭
      Nom jakoś w tę stronę…😉🙂

     • Sylwia Ozga
      Luty 12, 23:01

      Stand up and fight. If you run you’ll only die tired. Też by pasowało… sorry, że po angielsku się naczytałam ostatnio, ale można to pięknie przetłumaczyć : ))))

     • Dariusz Użycki
      Luty 13, 07:20

      Valhalla to też właściwy kierunek, dobrze kombinujesz 🙂

     • Sylwia Ozga
      Luty 13, 09:09

      Naprawdę? : ) No teraz to mi dopiero zaimponowałeś! Trzeba mieć trochę odwagi, żeby pójść w tę stronę. Jeżeli na serio to zrobiłeś to chapeau bas! Będę naprawdę pod wrażeniem.
      Jest też minus tej sytuacji bo moja ciekawość osiągnęła już poziom zenitu! : ) można tę książkę już kupić w przedsprzedaży? ; )

     • Paweł Ludwiczak
      Luty 13, 09:48

      Przyłączam się do Pani Sylwi i też rezerwuję jeden egzemplarz 🙂

      Ps pozostając w klimatach: „Coaching/Mentoring – w drodze na Ragnarok”

Skomentuj

Ze względu na boty możliwość dodawania komentarzy tymczasowo wyłączona.